Bozsik Labdarúgó Országos Döntő

A Bozsik Labdarúgó Országos Döntőjét a Park iskola III. korcsoportos csapata nyerte meg. A csapat tagjai: Auth Krisztián, Ficsor Soma, Hadfi Máté, Hahner Máté, Katos Soma, Kovács Alexin, Ódor Patrik, Szende Gergő, Tóth Frank.
Edző: Sziebert Imre


Testnevelés regionális és országos versenyek eredményei.


Rajz regionális és országos versenyek eredményei.


Országos versenyek eredményei.


A 2013/2014 tanévben kitüntetett 8.osztályos tanulók.


„ Olvastad már?” megyei olvasottsági verseny eredményei


Titok országos levelezős verseny

6.a Zeller András, Weiszmüller Roland 8. hely

6.c Berek Milán, Hajas Ádám, Csorbai András, Vicsek András 9.hely

8.a Molnár Anna 12.hely


Országos Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Az Országos Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos fordulóján Szűcs Tamás 45. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Schmidtné Gruber Ágnes


Bátaszéki Matematikaverseny országos döntő

A Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjében Szűcs Tamás 6.c osztályos tanuló  24. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Schmidtné Gruber Ágnes


Regionális kerékpárverseny

  1. Kis Martin
  2. Ignácz Olivér

Pár-baj:Természettudományi vetélkedő
1.hely Aladics Réka, Józsa-D. Máté, 4. hely  Cselinácz Maja, Szabó Zsófi
5. hely  Molnár Anna, Roznavel Enikő


Népzenei vetélkedő a horvátországi Laskón

A Magyar Pedagógus Fórum szervezésében került megrendezésre a horvátországi Laskón a Kőgyesi Melitta Népzenei Vetélkedő.
A 7-8. osztályos kategóriában 1. helyezést ért el Keszthelyi Krisztina 7.c osztályos tanuló. 3. helyezett: Künsztler László 8. c osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Horváthy Lenke


A Pécsi Egyházmegye képzőművészeti pályázatán kiállításra került:

Rittlinger Bettina, Ficsor Tomaj, az 1.c és a 4. a osztály alkotása,a napközisek húsvéti kosara és az öko-busók.
Felkészítő tanárok: Vetró Gáborné, Szántó Zsuzsanna, Engert Andrea,
Schrempf József, Magyarné Manga Anett


A Területi Angol Versmondó verseny erwdményei

1. helyezést ért el Szűcs Tamás 6.c osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Kocsisné Petre Zsuzsanna
3. helyezett: Pap Gerda 4.c
3. helyezett: Berek Milán 6.c
Felkészítő tanár: Morvainé Petrovics Erzsébet


Országos Duna Pályázat

5.a Schäffer Panna, Grátz Dalma, Kutasi Sára
Feklkészítő tanár: Zsolt László


Országos Kenguru Matematikaverseny

Megyei eredmények: 17. Simity Márk, 19. Szűcs Tamás, 22. Szidonya Emese,
24. Déri Dominik, Grátz Dalma, 25. Orosz Zsófia, 26. Nagy Brúnó, 30. Hahner Máté


NetElek Területi Informatikaversen
4. hely 7. oszt. Csapat: Déri Dominik, Diószegi Marcell, Keszthelyi Krisztina
Feklkészítő tanár: Herr Nikoletta


Hittanverseny eredményei
A Pécsi Egyházmegye Pakson szervezte a 2014. évi hittanversenyt, ahol tanulóink nagyon szépen helytálltak.
3. helyezést ért el a fiúk csapata
Tadits Alex, Kiss Domonkos, Weiszmüller Roland, Dózsa Bálint
7. helyezést ért el a lányok csapata
Grátz Dalma, Szidonya Emese, Schäffer Panna, Bachesz Nóra
Felkészítő tanár: Koósz Roland


A Megyei Német Népdaléneklési verseny eredményei.


XXXIII. Muskát Matemetika Verseny eredményei.


Brodarics anyanyelvi verseny eredményei.


Területi német vers-és prózamondó verseny eredmények. (3-4. osztály)


Országos Versünnep Fesztiválon szerepeltem, élménybeszámoló Berek Milántól.

A LOGO országos programozási verseny 2. megyei fordulóján 2. helyezett Simity Márk 6.c osztályos tanuló, 4. helyezett Szűcs Tamás 6. c osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Kedves Ferenc


Az Országos Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján a 6. osztályosok csapata 1. helyezést ért el. A csapat tagjai: Szűcs Tamás, Orosz Zsófia, Simity Márk.
A legjobb megyei egyéni helyezést elért tanulók.:
1.hely:Szűcs Tamás 6.c , 9. hely:Schmidt Panna 4.a, 13. hely: Szidonya Emese 5.a,
15. hely: Orosz Zsófia 6.c, 20. hely:Simity Márk 6.c.
Felkészítő tanárok: Schmidtné Gruber Ágnes, Hellerné Karl Ágnes, Szántó Zsuzsanna


Prózamondó verseny eredményei megtekinthető itt.


Versünnep fesztivál eredményei megtekinthető itt.


A 3. osztályosoknak hirdetett palotabozsoki Csiki Vincéné Szépolvasási Versenyen különdíjat nyert Farkas Martin 3. b osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Engert Andrea

Kisfaludy - verseny 2014. eredményei megtekinthető itt.


Területi német népdaléneklési verseny eredményei megtekinthető itt.


A 43. Schneider Lajos Népdaléneklési Verseny eredményei megtekintő itt.


„Környezettudatosság és kulturális örökség – Mohács, 2014” című pályázat eredményei megtekintő itt.


Az iskolánkban 2014. február 12-én megrendezett Német vers és prózamondó verseny eredménye megtekinthető itt.


A „Szép magyar beszéd” területi verseny eredménye megtekinthető itt.


A Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjébe jutott Szűcs Tamás 6.c osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Schmidtné Gruber Ágnes


Az Országos Számítástechnikai (programozás) Tanulmányi Versenyen a második, területi fordulóba jutott: Simity Márk és Szűcs Tamás 6. c osztályos tanulók.
Felkészítő tanár: Kedves Ferenc


Az iskolánkban 2014. január 22-én megrendezett Területi versmondó verseny ereménye megtekinthető itt.


Az iskolai versmondó verseny eredményei itt megtekinthető.


A Szent Márton élete című országos rajzpályázatra beküldött közel 400 alkotás közül a következő tanulók elismerő oklevélben részesültek:
Bernáth Panka 4.a, Gelányi Kata és Fehér Dóra 7. a osztályos tanulók.
Felkészítő tanár: Magyarné Manga Anett


A Tappancs gyermekújság Óvodából iskolába című országos rajzpályázatán Intézményi díjat nyert az 1.a osztály.
Különdíjat kapott Reisz Nóra 1. a osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Harmatos Erika


A Mohácsi Német Önkormányzat hirdette meg „A mi adventi kalendáriumunk” című képzőművészeti pályázatot.
Ezüst minősítés: 1. a osztály.
Arany minősítés: 6.a osztály, 4.a osztály, 4.a c osztály, Molnár Anna, Roznavel Enikő, Sziebert Fanni.
Felkészítő tanárok: Harmatos Erika, Grátz Ádámné, Trábert Anna, Magyarné Manga Anett, Ébner Mária


A XXV. Bátaszéki  Országos Matematikaverseny 2. fordulójába bejutottak a következő tanulók: Grátz Dalma 5.a, Szűcs Tamás, Simity Márk, Orosz Zsófia, Csorbai András 6.c, Rittlinger Lotti, Nagy Brúnó 6.a osztályos tanulók.
Felkészítő tanárok: Hellerné Karl Ágnes, Grátz Ádámné, Schmidtné Gruber Ágnes


Az iskolánkban 2013. november 13-án megrendezett Kaziczy - verseny eredménye
megtekinthető itt.


Az iskolánkban 2013. november 6-án rendezett Népdaléneklési verseny eredménye megtekinthető itt.


 „Busójárás szeretlek..” címmel Mohács Város Önkormányzata rajzpályázatot hirdetett. A beküldött alkotások közül iskolánk következő tanulói különdíjban részesültek:
Hadfi Nóra, Kocsis Adél, Magyar Levente, Katos Soma, Nagy Brúnó, Gill Norbert, Reining Vivien.
Felkészítő tanár: Magyarné Manga Anett


Az Országos Bátaszéki Matematikaverseny 2. fordulójába továbbjutottak a következő tanulók:
Grátz Dalma 5.a, Nagy Brúnó 6.a, Rittlinger Lotti 6.a, Szűcs Tamás 6.c, Simity Márk 6.c, Orosz Zsófia 6.c, Csorbai András 6.c
Felkészítő tanárok: Hellerné Karl Ágnes, Grátz Ádámné, Schmidtné Gruber Ágnes


Az Országos Bolyai Csapatverseny területi fordulóján 3. helyezést ért el a 6. osztályos csapat. A csapat tagjai: Szűcs Tamás, Vicsek András, Simity Márk, Csorbai András 6. c osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk: Schmidtné Gruber Ágnes
4. helyezést ért el a 4. osztályos csapat. A csapat tagjai: Jakab Gergő, Kiss Roland, Kovács Olivér, Schmidt Panna 4. a osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk: Szántó Zsuzsanna